Entrants 2019

The list of entrants for the Crawley A.I.M charity 6, 12 & 24 hour races 2019.
As of 8/02/2019

24 Hours

First Name Surname Gender Club/org.
Tiago Bandeira de Lima Male unattached
David Barker Male Tunbridge Wells Harriers
Ann Bath Female 26.2 Road Runners Club
Anthony Barnett Male unattached
Graeme Boxall Male unattached
Sandra Brown Female Surrey Walking Club
Jen Coleman Female Les Croupiers R.C.
Alex Copley Male Cambridge & Coleridge
Alan Cormack Male unattached
Beccy Davis Female unattached
Susan Denham-Smith Female unattached
Mylene Elliott Female 100 Marathon Club
Brian Finlay Male unattached
Katherine Ganly Female Brighton Triathlon Club
Thomas Garrod Male unattached
Roz Glover Female Great Western Runners
Ivor Hewitt Male unattached
Alastair Higgins Male Dublin Bay Running Club
Helen James Female Barrow Runners
Anne Jennings Female unattached
Sinead Kane Female unattached+
Matt Kirkby Male Bridgnorth Running Club
Luke Latimer Male unattached
Dan Masters Male unattached
Mari Mauland Female Stavanger Spirit Friidrett
Dave More Male Metro Aberdeen Running Club
Naomi Moss Female Grange Farm & Dunmow Runners
Alex O’Shea Male St Finbarrs
Richard Quennell Male unattached
Brian Robb Male Bitton Road Runers
Steve Scott Male unattached
Catherine Simpson Female Fulham Running Club
Charlotte Smith Female Serpentine Running Club
John Stocker Male unattached
Pamela Storey Female Serpentine Running Clu
Kerry Sutton Female unattached
Antonio Tallarita Male Kohler Engines Sport Club
Paul Watts Male 10 Marathon Club
Peter Windross Male unattached
Kunal Yadav Male unattached

12 Hours

Matthew Brand Male
Alan Chambers Male
Darren Chilcott Male Unattached
Kate Condon Female
Neil Dawson Male Burgess Hill Runners
Nathan Flear Male 3M Gorseinon Road Runners
James Hobbs Male Dursley Running Club
Jane Janman Female
Max Kenney-Herbert Male
Samuel Kilpatrick Male Road Runners Club
Michelle Kyte Female
Adrian MacDermott Male
Steve Pemberton Male Lliswerry Runners
Josh Rothwell Male
Nick Sille Male
John Starrett Male Stazza’s Stable
Lotta Thörn Female Scania Road Runners
Melissa Venables Female
Alex Williams Male
Robert Young Male Unattached

 

6 Hours

Samantha Amend Female Belgrave Harriers
Barrington Bradley Male roadrunners club
Colin Gardner Male
Matthew Gee Male
Craig Holgate Male Ely Runners
Andy Jordan Male Harpenden Arrows
Macolm Knight Male Road Runners Club
Rachel Lonergan Female
Leo Lundy Male 100 Marathon Club
Dan Micola Male Dunstable RRC
Matt Moroz Male
Simon Shanks Male The Stragglers
Mark Shuttleworth Male
Wassa Suttiwiriya Female RunThrough
Melvin Trundley Male Collingwood AC
Ria Trundley Female Collingwood AC
Tony Trundley Male Collingwood AC
Karen Wallace Female